درباره تکناب

شرکت مهندسی تکناب به منظور مشارکت در عمران و آبادانی کشور ، با هدف خدمت به سازندگی و توسعه ایران و همچنین صدور خدمات مهندسی به خارج از کشور ، در سال 1371 با حضور برخی از مهندسین و مدیران که تا قبل از آن تجارب گسترده و وسیعی را در پروژه های عمرانی گوناگون اندوخته داشتند ، تأسیس گردید.

توانایی های کاری شرکت

شرکت تکناب هم اکنون با تکیه برتجارب نیروهای متخصص خویش ، آمادگی انجام فعالیت های گوناگون در زمینه های کاری به شرح ذیل را دارا می باشد: 1-فعالیت های عمومی سیویل 2- ابنیه سنگین بتنی 3- ابنیه و تأسیسات مکانیکی و برق ساختمان های صنعتی 4- ابنیه و تأسیسات مکانیکی و برق ساختمان های اداری ،تجاری ،خدماتی ،رفاهی ،مسکونی ،ورزشی و به خصوص ساختمان های بلندمرتبه. 5- ابنیه و تأسیسات مکانیکی و برق ساختمان های بیمارستانی و درمانی 6-ابنیه و تأسیسات مکانیکی و برق ساختمان های مختلف آموزشی و فرهنگی 7- ابنیه و تأسیسات مکانیکی و برق صنایع نفتی ، پتروشیمی و نیروگاهی 8- خطوط انتقال آب و گاز و نفت در خشکی

اطلاعات ثبتی شرکت

نام: مهندسی تکناب
نوع شرکت: سهامی خاص
شماره ثبت: 91930
محل ثبت: تهران
توضیح : شرکت تکناب دارای رتبه بندی سراسری در زمینه ساختمان (پایه1)، تأسیسات و تجهیزات (پایه1) و همچنین صنعت و معدن ، آب و راه ترابری از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور می باشد. ضمن آنکه این شرکت در زمره شرکت های تشخیص صلاحیت شده از شرکت هایی همچون :
1-شرکت ملی نفت ایران 2-شرکت نفت فلات قاره 3-شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب 4-شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران 5-شرکت ملی پتروشیمی ایران 6-شرکت ملی گاز ایران 7-شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی ایران 8-شرکت ایران خودروسازه 9-شرکت سرمایه گذاری خانه سازی ایران 10-شرکت ساختمانی بانک ملت 11-شرکت ملی فولاد ایران 12-دانشگاه علوم پزشکی ایران و….
و همچنین عضو سندیکای شرکت های پیمانکاری می باشد.

اسامی اعضای هیئت مدیره

نام و نام خانوادگیتحصیلاتسمت
کامیار عالمیکارشناسی ارشد ، مهندسی مکانیکرییس هیات مدیره
افشین حسینیکارشناسی ، مهندسی مکانیکنایب رییس و مدیر عامل
آرش عالمیکارشناسی ، مهندسی معماریعضو هیات مدیره
پارمیس حسینیکارشناسی ، مهندسی مکانیکعضو هیات مدیره
رضا پدریکارشناسی ، مهندسی مکانیکعضو هیات مدیره
الیار محمدیکارشناسی ارشد ، مهندسی ساختعضو هیات مدیره

تخصص ، تکنولوژی

این شرکت در حال حاضر تکنولوژی و تجربه ساخت ساختمانهای گوناگون از جمله اداری ، ورزشی و فرهنگی ، بیمارستانی و درمانی و… اسکلت های فلزی بتنی ساختمانهای مختلف و سازه های پیش ساخته بتنی و فعالیت های عمومی سیویل را همراه با انجام کامل تأسیسات مکانیکی و برقی ابنیه های مختلف و همچنین نصب و راه اندازی تأسیسات و تجهیزات کارخانجات مختلف با مجموعه ای شامل کادر فنی و تخصصی و گروه های کارآمد اجرایی و تجهیزات کامل ماشین آلات در اختیار دارد و با تکنولوژی برنامه ریزی و کنترل پروژه و مهندسی هزینه، پروژه ها را اجرا می کند.

مدیریت کیفیت

شرکت مهندسی تکناب از بدو شروع کار ، از نقش و جایگاه کیفیت در محصولات و خدمات خود به خوبی آگاه بوده ؛ پس، مدیران شرکت طی تصمیمات راهبردی گوناگون ، علاوه بر اخذ رتبه های ممتاز تخصصی داخلی ، اقدام به استقرار سیستم های مدیریت کیفیت با به کارگیری الگوهای بین المللی گوناگون کرده است.
در حال حاضر سازمان با استقرار سیستم ها و استانداردهای زیر در جهت پیشبرد مؤثر اهداف ، بهبود مستمر سازمان و نیز محصولات و خدمات گام بر می دارد:

  • گواهینامه صلاحیت ایمنی پیمانکاران
  • عضویت در انجمن مدیریت کیفیت ایران
  • دارنده گواهی نامه HSE – MS از شرکت Tuv intercert آلمان
  • دارنده گواهینامه 2008 : ISO 9001 در مدیریت کیفیت از شرکت Tuv intercert آلمان
  • برقراری سیستم EFQM ، بر اساس مدل های اروپایی و قوانین حاکم بر مدل ها در ایران
  • دارنده گواهی نامه 2004 : ISO 14001 در مدیریت محیط زیست از شرکت Tuv intercert آلمان
  • دارنده گواهی نامه 2007: OHSAS 18001 در مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای از شرکت Tuv intercert آلمان

 

ما همواره سعی کرده ایم با عضویت در انجمن ها و تشکلات صنفی در ایفای وظیفه خدمت رسانی خویش موثر باشیم
ما با بهره گیری از دانش و تجربه مهندسی خود، رضایت مشتریان خود را به دست آورده ایم
ما با بهره گیری از دانش و تجربه مهندسی خود، رضایت مشتریان خود را به دست آورده ایم
تضمین کیفت ، ایمنی ، بهداشت و محیط زیست