سالن همایش های برج میلاد

تهران، بزرگراه همت، مجموعه برج میلاد

کاربری پروژه : نیاز روزافزون به داشتن مجموعه ای که توانایی برگزاری اجلاس های رسمی و بین المللی را در زمینه های سیاسی ، هنری و فرهنگی داشته و نیز از لحاظ تکنولوژی ، امکانات و تجهیزات ، مطابق با استانداردهای روز جهانی باشد ، در مرکز کشور انگیزه اصلی ساخت پروژه مرکز بین المللی جشنواره ها و همایشهای تهران یا سالن همایش های برج میلاد شد. پروژه مرکز بین المللی جشنواره ها و همایش های تهران با مساحتی بالغ بر 56000 مترمربع واقع در قلب پایتخت و ایجاد مکان های مناسب با فضای استاندارد برای برگزاری مطلوب سمینارها و همایش های مختلف و تمرکز بر جایگاه معماری نوین در این مجموعه عظیم ، از اهمیت ویژه ای برخوردار است ؛ به گونه ای که امروز سیستم اکوستیک و کیفیت فنی و تجهیرات تصویری و صوتی موجود در آن ، در ایران بی نظیر بوده و همرده با کشورهای پیشرفته ای همچون آلمان ، انگلیس و آمریکا است .

 

آدرس: تهران، بزرگراه همت، مجموعه برج میلاد

 

کارفرما : شرکت یادمان سازه
رسته کاری پروژه: Civil Mechanical/ HVAC/ Piping Electrical.
ویژگی های خاص پروژه: مرکز همایش های برج میلاد در 9 طبقه و زیربنایی حدود 50 هزار مترمربع ساخته شده است. ظرفیت نهایی سالن اصلی (سالن کنسرت برج میلاد) 2098 صندلی است که 1414 عدد از صندلی ها در همکف ، و باقی آن در بالکن سالن قراردارد.

 

شکل نهایی مرکز همایش های برج میلاد مکعب مربع با ابعاد قاعده 80 در 80 و نمای آن از بتن پیش ساخته و شیشه سبز رنگ تشکیل شده است. علاوه بر سالن اصلی ، مجموعه دارای 6 سالن 60نفره ، 2سالن 80نفره ، 4 سالن میتینگ ، 3طبقه پارکینگ با ظرفیت 206 محل پارک خودرو، آشپزخانه با قابلیت سرو 5هزار غذا در ساعت ، اتاقهایی برای رختکن ، گریم و تمرین ساز و همچنین یک استودیو و اتاق نودال که قابلیت پخش برنامه زنده را دارند ، از جمله ویژگی های این مجموعه است. در آخرین طبقه تأسیسات سالن ، شامل ، هواسازهای بسیار قوی و سایر تجهیزات فنی تعبیه شده است. سالن اصلی آمفی تئاتر این مجموعه جزو پیشرفته ترین سالن های آمفی تئاتر بوده و از امکانات منحصر به فردی در زمینه سیستم های تهویه هوا ، صوتی و تصویری بهره مند می باشد طوری که سیستم های صوتی و تصویری سالن جزو پیشرفته ترین سیستم های سال 2009 است.

 

آمار پروژه

موقعیت: تهران، بزرگراه همت، مجموعه برج میلاد
مجموع زیر بنا: 56000 مترمربع
ویژگی های پروژه: سالن آمفی تئاتر، سالن نشست، اتاق های رختشویی، اتاق های گریم و تمرین نمایش، پارکینگ، آشپزخانه
مدت زمان اولیه پیمان: 12 ماه
وضعیت پروژه: تکمیل شده
مجری پروژه: شرکت مهندسی تکناب
وضعیت پروژه: تکمیل شده

همچنین ببینید ...